Συμμετοχή ΤΚ/ΤΕΕ στην Πράξη "ΛΑΕΡΤΗΣ" που έχει ενταχθεί στο Ε.Π. "Ιόνια Νησιά 2014-2020"

Εγγραφή στον Κατάλογο Πραγματογνωμόνων του ΤΚ/ΤΕΕ

Συμπληρώστε την αίτηση για την εγγραφή σας στον κατάλογο πραγματογνωμόνων του ΤΚ/ΤΕΕ

Εγγραφή

Mητρώο εθελοντών αντιμετώπισης φυσικών καταστροφών

Συμπληρώστε την αίτηση στη φόρμα εγγραφής για το Μητρώο Εθελοντών Μηχανικών για την Αντιμετώπιση Φυσικών Καταστροφών.

Εγγραφή

ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΚ/ΤΕΕ

Ο Κανονισμός της Βιβλιοθήκης του Περιφερειακού Τμήματος Κέρκυρας του ΤΕΕ. 

Περισσότερα

Οικισμοί Ν. Κέρκυρας

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ

 Εκλογές ΤΕΕ  25.04.2010

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

 Α. ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ

 

 

1. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ"

Α/Α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα
Α.Μ.
1 ΑΝΘΗΣ Σωσίπατρος του Αλεξάνδρου Π. Μ.  28878
2 ΑΣΠΙΩΤΗΣ Κωνσταντίνος του Παναγιώτη Π. Μ. 66452
3 ΒΛΑΧΟΣ Ξενοφών του Ζηλήμωνα Α. Μ.  19969
4 ΒΡΥΩΝΗ Φλώρα του Χαραλάμπου Α. Μ.  107884
5 ΓΟΥΛΗΣ Ανδρέας του Χαρίλαου Π. Μ.  94976
6 ΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Στέργιος του Σταύρου Α. Μ.  51851
7 ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ Σπυρίδων του Βασιλείου
Α. Μ.  45039
8 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Αλέξανδρος του Προκοπίου Α. Μ.  43336
9 ΚΥΡΙΑΚΗΣ Αντώνιος του Δημητρίου Π. Μ.  58065
10 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ Χαρίλαος του Σπυρίδωνα Π. Μ.  32925
11 ΠΑΝΔΗΣ Ανδρέας του Ιπποκράτη Αγρ. Τ. Μ.  24077
12 ΡΙΓΓΑΣ Αρσένης του Αναστασίου Α.Μ.  26635
13 ΣΑΜΟΪΛΗΣ Στέφανος του Κωνσταντίνου Α. Μ.  42266
14 ΣΠΙΝΟΥΛΑΣ Σπυρίδων του Θεοδώρου Π. Μ.  50586
15 ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ Χρυσάνθη του Νικολάου Π. Μ. 119077
16 ΨΑΡΡΑΚΗΣ Μάρκος του Στυλιανού Ηλκ. Μ.  60910

 

2. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Δ.Κ.Μ.)"

Α/Α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Α.Μ.
1 ΑΛΕΓΡΗΣ Ανδρέας του Προκοπίου Π. Μ. 89933
2 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ Ειρήνη του Φωτίου Π. Μ. 22287
3 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Μαρίνος του Σπυρίδωνα Π. Μ. 20142
4 ΓΡΑΜΜΕΝΑΝΔΗΣ Ανδρέας του Θεμιστοκλή Χ. Μ. 59709
5 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ Δημήτριος του Γερασίμου Η. Μ. 51872
6 ΖΗΝΙΑΤΗΣ Ιωάννης του Νικολάου Α. Μ. 34502
7 ΘΥΜΗΣ Ιωάννης του Χριστοδούλου Α. Μ. 52264
8 ΚΑΛΟΥΔΗΣ Ξενοφών του Σπυρίδωνα Α. Μ. 35905
9 ΚΡΟΚΙΔΗΣ Σπυρίδων του Γεωργίου Π. Μ. 96555
10 ΛΙΝΑΡΔΟΣ Αθανάσιος του Σταματίου Π. Μ. 13453
11 ΜΑΚΡΗΣ Αθανάσιος του Κωνσταντίνου Π. Μ. 31940
12 ΜΑΡΚΑΤΗ Ελένη του Σπυρίδωνα Π. Μ. 88901
13 ΜΕΡΙΑΝΟΣ Αλέξανδρος του Ελευθερίου Π. Μ. 90964
14 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ Ευστάθιος του Χρήστου Α. Μ. 92319
15 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΜΕΜΗ Μαρία του Σωκράτη Π. Μ. 21586
16 ΣΙΟΥΤΗΣ Κωνσταντίνος του Ιωάννη Π. Μ. 22144
17 ΣΟΥΛΟΣ Θεμιστοκλής του Ιωάννη Π. Μ. 48819
18 ΤΟΜΠΡΟΣ Ιωάννης του Βικεντίου Μ. Μ. 46190
19 ΤΣΑΓΓΑΛΗΣ Δημήτριος του Κωνσταντίνου Α. Μ. 42253
20 ΤΣΙΠΗΣ Περικλής του Παναγιώτη Π. Μ. 49643
21 ΧΕΙΡΔΑΡΗΣ Άγγελος του Δημητρίου Π. Μ. 60839



3. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ"

 

Α/Α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Α.Μ.
1. ΑΓΑΘΟΣ Λεωνίδας του Κωνσταντίνου Α. Μ.  43237
2. ΓΑΤΣΟΥΛΗ Όλγα - Μαρία του Σπυρίδωνα Π. Μ.  28236
3. ΚΟΥΡΣΑΡΗ Αγγελική του Παύλου Α. Μ.  104993
4. ΚΟΥΦΟΓΕΩΡΓΟΥ – ΚΟΣΚΙΝΑ Δήμητρα του Παύλου Π. Μ.  39954
5. ΛΕΒΕΝΤΗΣ Σταύρος του Γεωργίου Π. Μ.  28524
6. ΠΑΠΠΑΣ Αριστείδης του Ηλία Π. Μ.  27979
7. ΣΛΑΒΙΚ Καρέλ του Γιάν Π. Μ.  48116
8. ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ Γεράσιμος -Κων. του Γεωργίου Π. Μ. 47406

 

4. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (Π.Ε.Μ.Κ.)

A/A Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Α.Μ.
1 ΑΛΑΜΑΝΟΣ Κωνσταντίνος του Ανδρέα Μ. M. 52048
2 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ Σπυριδούλα του Θεοφάνη Α. M.  72311
3 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ Χαράλαμπος του Σπυρίδωνα Αγρ. Τ. Μ.  104972
4 ΓΚΟΡΟΣ Αθανάσιος του Παντελεήμωνα Π. Μ.  41504
5 ΓΟΥΔΕΛΗ Κορίνα του Δαμιανού Μ. Μ. 106403
6 ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ Σπυρίδων του Ιωάννη Π. Μ.  79406
7 ΚΑΣΙΜΗΣ Σπυρίδων του Θωμά Π. Μ.  90818
8 ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ Σπυρίδων του Θεόφιλου Π. Μ.  62413
9 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Άγγελος του Νικολάου Α. Μ.   49527
10 ΚΟΤΣΙΜΠΟΥ Σοφία του Ευαγγέλου Αγρ. Τ. Μ. 59063
11 ΚΟΥΡΤΕΛΕΣΗ Αρετή του Μιχαήλ Α. Μ.  36699
12 ΚΡΕΜΟΝΑΣ Ερρίκος του Κυριάκου Π. Μ.  101520
13 ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ Ιωάννης του Κωνσταντίνου Π. Μ.  67821
14 ΜΠΑΛΑΤΣΙΝΟΣ Αλκίνοος του Γερασίμου Π. Μ.  55760
15 ΜΠΟΥΑ Αμαλία του Ιωάννη Μ. Μ. 63639
16 ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ Σπυρίδων του Κωνσταντίνου Μ. Μ.  30691
17 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Πέτρος του Χαραλάμπου Μ. - Η.Μ. 29675
18 ΠΑΝΔΗΣ Μιχαήλ του Θεοδώρου Α. Μ.  35108
19 ΠΑΠΑΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος του Οδυσσέα Π. Μ.  58290
20 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Σπυριδούλα του Ιωάννη Η. Μ.  64295
21 ΡΙΓΓΑΣ Δημήτριος του Νικολάου Ηλκ. Μ.  102886
22 ΣΚΟΥΡΤΗΣ Κωνσταντίνος του Γεωργίου

Αγρ. Τ. Μ-Π. Μ.

22256
23 ΣΠΙΓΓΟΣ Νικόλαος του Γεωργίου Αγρ. Τ.  Μ. 26082
24 ΤΡΙΑΝΤΟΣ Νικόλαος του Σπυρίδωνα Η. Μ.  62692
25 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Ελένη του Ανδρέα Ηλκ. Μ.  93529

 

5.  ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ

Α/Α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Α.Μ.
1 ΑΡΓΥΡΟΣ Σπυρίδων του Θεοτόκη Α. Μ.  57980

 

 


 

Β. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΚ/ΤΕΕ

 

 1. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ"

Α/Α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Α.Μ.
1 ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ Βασίλειος του Νικολάου Π. Μ. 23101

 

 2. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Δ.Κ.Μ.)"

 

Α/Α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Α.Μ.
1

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Μαρίνος του Σπυρίδωνα

Π. Μ. 20142
2 ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ Γεώργιος του Μιχαήλ Π. Μ. 29046
3 ΛΙΝΑΡΔΟΣ Αθανάσιος του Σταματίου Π. Μ. 13453
4 ΜΕΡΙΑΝΟΣ Ελευθέριος του Αλεξάνδρου Π. Μ. 12144
5 ΡΩΣΣΗΣ Γεράσιμος του Αλεξάνδρου Αγρ. Τ.  Μ. 10129

 

3. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (Π.Ε.Μ.Κ.)

Α/Α  Ονοματεπώνυμο
Ειδικότητα
Α.Μ.
1 ΑΓΑΘΟΣ Ιωάννης του Μιχαήλ Π. Μ 27955
2 ΑΝΤΙΟΧΟΣ Σπυρίδων του Χριστόδουλου Π. Μ.  21496
3 ΓΚΟΡΟΣ Αθανάσιος του Παντελεήμωνα Π. Μ.  41504
4 ΓΟΥΔΕΛΗΣ Δαμιανός του Σπυρίδωνα Μ. Μ. 32155
5 ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ Σπυρίδων του Κωνσταντίνου                     Μ. Μ. 30691

 

 

Δείτε τις υποψηφιότητες προηγούμενων εκλογών


Βρείτε μας στο Facebook
Ακολουθήστε μας στο twitter
Λάβετε ειδοποιήσεις RSS