Συμμετοχή ΤΚ/ΤΕΕ στην Πράξη "ΛΑΕΡΤΗΣ" που έχει ενταχθεί στο Ε.Π. "Ιόνια Νησιά 2014-2020"

Εγγραφή στον Κατάλογο Πραγματογνωμόνων του ΤΚ/ΤΕΕ

Συμπληρώστε την αίτηση για την εγγραφή σας στον κατάλογο πραγματογνωμόνων του ΤΚ/ΤΕΕ

Εγγραφή

Mητρώο εθελοντών αντιμετώπισης φυσικών καταστροφών

Συμπληρώστε την αίτηση στη φόρμα εγγραφής για το Μητρώο Εθελοντών Μηχανικών για την Αντιμετώπιση Φυσικών Καταστροφών.

Εγγραφή

ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΚ/ΤΕΕ

Ο Κανονισμός της Βιβλιοθήκης του Περιφερειακού Τμήματος Κέρκυρας του ΤΕΕ. 

Περισσότερα

Οικισμοί Ν. Κέρκυρας

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ

1. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ « ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ» 

α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ Σπυριδούλα του ΘεοφάνηΑ72311
2.ΒΡΑΔΗΣ Μιχαήλ του Σπυρίδωνος Π19353
3.ΔΕΝΔΙΑΣ Σπυρίδων του ΓεωργίουΑ25736
4.ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ Σπυρίδων του ΒασιλείουΑ45039
5.ΖΩΧΙΟΣ Γρηγόρης του Περικλή ΠΠ49650
6.ΛΑΒΡΑΝΟΣ Αλέξανδρος του ΚωνσταντίνουΗ53346
7.ΛΕΒΕΝΤΗΣ Δημήτριος του ΓεωργίουΑ35111
8.ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ Παύλος του ΣταυράκηΠ75466
9.ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ Χαρίλαος του Σπυρίδωνος Π32925
10.ΜΠΑΤΑΣ Κωνσταντίνος του ΣπυρίδωνοςΜ44703
11.ΜΠΕΡΔΟΥΣΗΣ Φίλιππος του Παναγιώτη Π38912
12.ΜΥΡΙΛΛΑΣ Αθανάσιος του ΠαναγιώτηΠ78395
13.ΠΑΛΗΚΥΡΑΣ Δημήτριος του ΣπυρίδωνοςΧ42959
14.ΠΑΝΔΗΣ Ανδρέας του ΙπποκράτηΑΤΜ24077
15.ΣΠΙΝΟΥΛΑΣ Σπυρίδων του ΘεοδώρουΠ50586
16.ΤΖΙΜΑΣ Παναγιώτης του ΣτεφάνουΠ26950


2 . ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ " ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ [Δ.Κ.Μ]" 

α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ Ειρήνη του ΦωτίουΠ22287
2.ΑΣΩΝΙΤΗΣ Θεόδωρος - Κων/νος του ΑντωνίουΠ74807
3.ΒΕΛΛΙΑΝΙΤΗΣ Νικόλαος του ΠέτρουΠ25647
4.ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ Δημήτριος του ΓερασίμουΗ51872
5.ΚΑΛΟΥΔΗΣ Ξενοφών του ΣπυρίδωνοςΑ35905
6.ΚΑΛΤΕΚΗΣ Σπυρίδων του ΔημητρίουΑΤΜ46049
7.ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ναπολέων - Αρ. του ΔιογένηΠ16619
8.ΛΙΝΑΡΔΟΣ Αθανάσιος του ΣταματίουΠ13453
9.ΜΩΡΑΪΤΗΣ Σπυρίδων του ΙωάννηΠ23842
10.ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Γεώργιος του ΕμμανουήλΠ36854
11.ΣΟΥΛΟΣ Θεμιστοκλής του ΙωάννηΠ48819
12.ΤΟΜΠΡΟΣ Ιωάννης του ΒικεντίουΜ46190



3. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ " ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ " 

α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΑΓΑΘΟΣ Λεωνίδας του ΚωνσταντίνουΑ43237
2.ΒΛΑΧΟΥ Σοφία του ΝικολάουΑ45986
3.ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Χριστόδουλος του ΝικολάουΠ31646
4.ΓΑΤΣΟΥΛΗ Όλγα - Μαρία του ΣπυρίδωνοςΠ28236
5.ΚΟΥΦΟΓΕΩΡΓΟΥ - ΚΟΣΚΙΝΑ Δήμητρα του ΠαύλουΠ39954
6.ΠΑΠΠΑΣ Αριστείδης του Ηλία Π27979
7.ΣΑΒΒΑΣ Κωνσταντίνος του ΔιονυσίουΑ36532
8.ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ Γεράσιμος - Κων/νος του ΓεωργίουΠ47406
9.ΣΛΑΒΙΚ Κάρολος του ΓιανΠ48116


4. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ « ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ [Π.Ε.Μ.Κ]» 

α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΑΛΑΜΑΝΟΣ Κωνσταντίνος του ΑνδρέαΜ52048
2.ΑΡΜΕΝΗΣ Γεώργιος του ΚωνσταντίνουΠ28773
3.ΒΕΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Νικόλαος του ΧρήστουΠ73087
4.ΒΟΝΤΕΤΣΙΑΝΟΣ Ιωάννης του ΔημητρίουΠ56595
5.ΒΟΥΡΒΑΧΗ Ιωσηφίνα-Ισμήνη του ΔημητρίουΑΤΜ30444
6.ΒΡΑΔΗΣ Θεόδωρος του ΙωάννηΠ63939
7.ΓΙΑΛΟΨΟΣ Ιωάννης του ΝικολάουΑΤΜ33252
8.ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ Σπυρίδων του ΙωάννηΠ79406
9.ΖΟΛΩΤΑ Αγαθή του ΔημητρίουΑ51728
10.ΚΑΛΛΟΥΣ Κάρμενος του ΙωάννηΗ39017
11.ΚΑΣΙΜΗΣ Σπυρίδων του ΘωμάΠ90818
12.ΚΕΦΑΛΛΩΝΙΤΗΣ Χρήστος του ΝικολάουΠ44987
13.ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ Σπύρος του ΘεοφίλουΠ62413
14.ΚΟΤΣΙΜΠΟΥ Σοφία του ΕυαγγέλουΑΤΜ59063
15.ΚΟΥΡΤΕΛΕΣΗ Αρετή του ΜιχαήλΑ36699
16.ΜΕΡΙΑΝΟΣ Δημήτριος του ΑλεξάνδρουΜ44231
17.ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ Ιωάννης του ΚωνσταντίνουΠ67821
18.ΜΠΑΛΑΤΣΙΝΟΣ Αλκίνοος του ΓερασίμουΠ55760
19.ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ Σπυρίδων του ΚωνσταντίνουΜ30691
20.ΠΑΓΙΑΤΑΚΗΣ Σπυρίδων του ΓεωργίουΑΤΜ33733
21.ΠΑΝΔΗΣ Μιχαήλ του ΘεοδώρουΑ35108
22.ΠΑΠΑΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος του ΟδυσσέαΠ58290
23.ΣΚΟΥΡΤΗΣ Κωνσταντίνος του ΓεωργίουΑΤΜ και Π22256
24.ΣΠΙΓΓΟΣ Νικόλαος του ΓεωργίουΑΤΜ26082
25.ΤΡΙΑΝΤΟΣ Νικόλαος του ΣπυρίδωνοςΗ62692
α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΑΓΑΘΟΣ Λεωνίδας του Κων/νουΑ.Μ.43237
2.ΓΑΤΣΟΥΛΗ Όλγα-Μαρία του ΣπυρίδωνοςΠ.Μ.28236
3.ΚΟΥΡΣΑΡΗ Αγγελική του ΠαύλουΑ.Μ.104993
4.ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ Παύλος του ΓεωργίουΗ.Μ.23500
5.ΚΟΥΦΟΓΕΩΡΓΟΥ - ΚΟΣΚΙΝΑ Δήμητρα του ΠαύλουΠ.Μ.39954
6.ΠΑΠΠΑΣ Αριστείδης του ΗλίαΠ.Μ.27979
7.ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ Γεράσιμος- Κωνσταντίνος του ΓεωργίουΠ.Μ.47406
8.ΣΛΑΒΙΚ Καρέλ του ΓιάνΠ.Μ.48116

Βρείτε μας στο Facebook
Ακολουθήστε μας στο twitter
Λάβετε ειδοποιήσεις RSS