Συμμετοχή ΤΚ/ΤΕΕ στην Πράξη "ΛΑΕΡΤΗΣ" που έχει ενταχθεί στο Ε.Π. "Ιόνια Νησιά 2014-2020"

Εγγραφή στον Κατάλογο Πραγματογνωμόνων του ΤΚ/ΤΕΕ

Συμπληρώστε την αίτηση για την εγγραφή σας στον κατάλογο πραγματογνωμόνων του ΤΚ/ΤΕΕ

Εγγραφή

Mητρώο εθελοντών αντιμετώπισης φυσικών καταστροφών

Συμπληρώστε την αίτηση στη φόρμα εγγραφής για το Μητρώο Εθελοντών Μηχανικών για την Αντιμετώπιση Φυσικών Καταστροφών.

Εγγραφή

ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΚ/ΤΕΕ

Ο Κανονισμός της Βιβλιοθήκης του Περιφερειακού Τμήματος Κέρκυρας του ΤΕΕ. 

Περισσότερα

Οικισμοί Ν. Κέρκυρας

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ

1. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ [ Δ.Κ.Μ ]" 

α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΑΡΓΥΡΟΣ Ιωάννης του ΝικολάουΠ10803
2.ΑΡΜΕΝΗΣ Ευάγγελος του ΜάρκουΑ15363
3.ΑΣΠΙΩΤΗΣ Σπυρίδων του ΝικολάουΑ36809
4.ΑΣΩΝΙΤΗΣ Αντώνιος του ΘεοδώρουΠ13536
5.ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ Δημήτριος του ΓερασίμουΗ51872
6.ΚΑΛΤΕΚΗΣ Σπυρίδων του ΔημητρίουΑγρ. Τ46049
7.ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΟΥ Αγγελική του ΜιχαήλΑ25661
8.ΚΡΟΚΙΔΑΣ Αγγελος του ΔημητρίουΠ31879
9.ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ναπολέων - Αρ. του ΔιογένηΠ16619
10.ΚΩΣΤΕΛΕΤΟΥ Μαρία - Νέλλη του ΑλφρέδουΑ15871
11.ΛΙΝΑΡΔΟΣ Αθανάσιος του ΣταματίουΠ13453
12.ΜΑΖΗΣ Ιωάννης του ΘεοδώρουΑγρ. Τ26939
13.ΜΕΡΙΑΝΟΣ Ελευθέριος του ΑλεξάνδρουΠ12144
14.ΠΑΝΔΗΣ Νικηφόρος του ΓεωργίουΠ18613
15.ΣΙΟΥΤΗΣ Κωνσταντίνος του ΙωάννηΠ22144
16.ΣΟΥΛΟΣ Θεμιστοκλής του ΙωάννηΠ48819
17.ΤΟΜΠΡΟΣ Ιωάννης του ΒικεντίουΜ46190
18.ΤΡΕΠΕΚΛΗΣ Ιωάννης του ΑναστάσιουΑ36233
19.ΤΣΙΠΗΣ Περικλής του ΠαναγιώτηΠ49643


2. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ " ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ " 

α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΒΛΑΧΟΣ Ξενοφών του ΖηλήμωναΑ19969
2.ΒΛΑΧΟΣ Σωτήρης του ΑλκινόουΠ16329
3.ΒΡΑΔΗΣ Μιχάλης του ΣπυρίδωναΠ19353
4.ΓΙΣΔΑΚΗΣ Ματθαίος του ΔημητρίουΠ50330
5.ΓΚΟΡΟΣ Αθανάσιος του ΠαντελεήμωναΠ41504
6.ΔΕΝΔΙΑΣ Σπύρος του ΓεωργίουΑ25736
7.ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Αλέξανδρος του ΠροκοπίουΑ43336
8.ΚΑΝΤΑΡΕΛΗΣ Βασίλειος του ΔημητρίουΜ40938
9.ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ Σπύρος του ΘεοφίλουΠ62413
10.ΚΟΤΣΙΜΠΟΥ Σοφία του ΕυαγγέλουΑγρ. Τ59063
11.ΛΕΒΕΝΤΗΣ Δημήτρης του ΓεωργίουΑ35111
12.ΜΗΤΡΟΠΙΑ Μαρία του ΓεωργίουΑ29796
13.ΜΠΑΛΑΤΣΙΝΟΣ Αλκίνοος του ΓερασίμουΠ55670
14.ΜΠΟΥΑ Αμαλία του ΙωάννηΜ63639
15.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Πέτρος του ΧαραλάμπουΜ/Η29675
16.ΠΑΓΙΑΤΑΚΗΣ Σπυρίδων του ΓεωργίουΑγρ. Τ33733
17.ΠΑΝΔΗΣ Ανδρέας του ΙπποκράτηΑγρ. Τ24077
18.ΠΑΠΠΑΣ Παύλος του ΧρήστουΝ38351
19.ΠΕΒΕΡΑΤΟΥ Μαρία - Αναστασία [Μάρα] του ΑγγέλουΑ72469
20.ΡΑΨΟΜΑΝΙΚΗΣ Ιωάννης του ΝικολάουΑ36236
21.ΡΙΓΓΑΣ Αρσένης του ΑναστασίουΑ26635
22.ΣΑΜΟΙΛΗΣ Στέφανος του Νικολάου-Κων/νουΑ42266
23.ΣΠΙΓΓΟΣ Νικόλαος του ΓεωργίουΑγρ. Τ26082
24.ΣΠΙΝΟΥΛΑΣ Σπύρος του ΘεοδώρουΠ50586
25.ΤΡΙΑΝΤΟΣ Νικόλαος του ΣπυρίδωναΗ62692


3. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ " ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ " 

α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΑΓΑΘΟΣ Λεωνίδας του ΚωνσταντίνουΑ43237
2.ΚΟΥΦΟΓΕΩΡΓΟΥ-ΚΟΣΚΙΝΑ Δήμητρα του ΠαύλουΠ39954
3.ΠΑΠΠΑΣ Αριστείδης του ΗλίαΠ27979
4.ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ Γεράσιμος - Κων/νος του ΓεωργίουΠ47406


4. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ " ΠΡΟΟΔΕΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ " 

α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΑΛΑΜΑΝΟΣ Κωνσταντίνος του ΑνδρέαΜ52048
2.ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ Νικόλαος του Κων/νουΑ35681
3.ΒΛΑΣΣΗΣ Κωνσταντίνος του ΜιλτιάδηΠ10298
4.ΒΟΝΤΕΤΣΙΑΝΟΣ Ιωάννης του ΔημητρίουΠ56595
5.ΒΡΑΔΗΣ Θεόδωρος του ΙωάννηΠ63939
6.ΓΙΑΛΟΨΟΣ Ιωάννης του ΝικολάουΑγρ. Τ33252
7.ΙΩΝΑΣ Βασίλειος του ΔημητρίουΠ50368
8.ΚΑΚΙΟΥΣΗ - ΚΑΒΒΑΔΙΑ Τούλα του ΒασιλείουΑ29436
9.ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ Παναγιώτης του ΑνδρέαΠ12291
10.ΚΑΡΔΑΚΗΣ Πέτρος του ΝικολάουΠ7351
11.ΚΑΡΥΔΗΣ Χρήστος του ΠροκοπίουΠ17890
12.ΚΕΦΑΛΛΩΝΙΤΗΣ Χρήστος του ΝικολάουΠ44987
13.ΚΟΥΡΤΕΛΕΣΗ Αρετή του ΜιχαήλΑ36699
14.ΜΕΡΙΑΝΟΣ Δημήτριος του ΑλεξάνδρουΜ44231
15.ΜΠΟΛΕΤΣΗΣ Σταμάτιος του ΣπυρίδωναΠ38162
16.ΠΑΝΔΗΣ Μιχαήλ του ΘεοδώρουΑ35108
17.ΠΑΠΑΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Νίκος του ΟδυσσέαΠ58290
18.ΡΩΣΣΗΣ Νικόλαος του ΓερασίμουΠ63173
19.ΣΙΜΩΝΗΣ Χρήστος του ΑνδρέαΠ53131
20.ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ Βασίλειος του ΝικολάουΠ23101
21.ΤΡΙΒΥΖΑΣ Σπύρος του ΝαπολέονταΠ37157
22.ΤΡΥΦΩΝΑΣ Νικόλαος του ΔημητρίουΑ51247
23.ΤΣΑΚΑΣ Χριστόδουλος του ΕυαγγέλουΜ27173
24.ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ Γεώργιος του ΣπυρίδωναΜ41156
25.ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ Μιχάλης του ΑνδρέαΠ60646

1. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ " ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ [ Δ.Κ.Μ ] " 

α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΑΡΜΕΝΗΣ Ευάγγελος του ΜάρκουΑ15363
2.ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΟΥ Αγγελική του ΜιχαήλΑ25661
3.ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ναπολέων - Αρ. του ΔιογένηΠ16619
4.ΚΩΣΤΕΛΕΤΟΥ Μαρία - Νέλλη του ΑλφρέδουΑ15871
5.ΛΙΝΑΡΔΟΣ Αθανάσιος του ΣταματίουΠ13453
6.ΜΕΡΙΑΝΟΣ Ελευθέριος του ΑλεξάνδρουΠ12144
7.ΠΑΝΔΗΣ Νικηφόρος του ΓεωργίουΠ18613
8.ΣΙΟΥΤΗΣ Κωνσταντίνος του ΙωάννηΠ22144


2. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ " ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ " 

α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΒΛΑΧΟΣ Ξενοφών του ΖηλήμωναΑ19969
2.ΒΛΑΧΟΣ Σωτήρης του ΑλκινόουΠ16239
3.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Πέτρος του ΧαραλάμπουΜ/Η29675
4.ΠΑΓΙΑΤΑΚΗΣ Σπυρίδων του ΓεωργίουΑγρ. Τ33733


3. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ " ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ " 

α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΓΟΥΔΕΛΗΣ Δαμιανός του ΣπυρίδωναΜ32155
2.ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ Γεώργιος του ΔιονυσίουΑ14502
3.ΡΑΡΗ Αναστασία του ΚωνσταντίνουΑ37172
4.ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ Βασίλειος του ΝικολάουΠ23101
5.ΣΥΜΙΓΔΑΛΑΣ Ιωάννης του ΝικολάουΑ15809

Βρείτε μας στο Facebook
Ακολουθήστε μας στο twitter
Λάβετε ειδοποιήσεις RSS