Mητρώο εθελοντών αντιμετώπισης φυσικών καταστροφών

Συμπληρώστε την αίτηση στη φόρμα εγγραφής για το Μητρώο Εθελοντών Μηχανικών για την Αντιμετώπιση Φυσικών Καταστροφών.

Εγγραφή

Βιντεοσκόπηση

Έρευνα σχετικά με τις εργασιακές συνθήκες των μηχανικών

Συμμετέχετε συμπληρώνοντας τη φόρμα για την Έρευνα σχετικά με τις εργασιακές συνθήκες των μηχανικών.

Συμμετοχή

Εγγραφή στον Κατάλογο Πραγματογνωμόνων του ΤΚ/ΤΕΕ

Συμπληρώστε την αίτηση για την εγγραφή σας στον κατάλογο πραγματογνωμόνων του ΤΚ/ΤΕΕ

Εγγραφή

Εγγραφή στα Σ.Υ.Π.Ο.Θ.Α. και Σ.Α.

Συμπληρώστε την αίτηση για την εγγραφή σας στα Συμβούλια Πολεοδομικών θεμάτων & Αμφισβητήσεων – ΣΥΠΟΘΑ και Συμβούλια Αρχιτεκτονικής - ΣΑ

Περισσότερα

ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΤΚ/ΤΕΕ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ 24-11-2013

Α. ΤΟΠΙΚΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ

Ψήφισαν:354

Έγκυρα: 350
Άκυρα: 3
Λευκά: 1

Έλαβαν:

[Δυν.Α.Μη.] ΔΥΝΑΜΙΚΟΙ ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ: 47 Ψήφους

ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΔΗ.ΚΕ.Μ.): 63 Ψήφους

ΕΝΟΤΗΤΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ: 72 Ψήφους

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ: 25 Ψήφους

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ [Π.Ε.Μ.Κ.]: 143 Ψήφους

 

 

 

 .

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

1. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "[Δυν.Α.Μη.] ΔΥΝΑΜΙΚΟΙ ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ"

Α/Α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα
Ψήφοι
1 ΒΑΡΑΓΓΟΥΛΗΣ Μαρίνος του Αναστασίου Π. Μ.  4
2 ΒΕΝΤΟΥΡΑ Λουκία του Νικολάου Α. Μ. 21
3 ΓΚΙΟΚΑ Άννα του Σπυρίδωνα Π. Μ.  16
4 ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ Κωνσταντίνος του Βασιλείου Π. Μ.  8
5 ΖΩΧΙΟΣ Γρηγόριος του Περικλέους Π. Μ.  18
6 ΚΑΤΣΑΡΟΥ Παναγιώτα του Νικολάου Π. Μ.  16
7 ΚΑΨΟΚΑΒΑΔΗΣ Νικόλαος-Παναγιώτης του Γεωργίου
Αγρ. Τ. Μ. 6
8 ΚΟΝΤΑΞΗ Ευαγγελία του Γεωργίου Π. Μ.  2
9 ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ Νικόλαος του Άρη Π. Μ.  15
10 ΚΟΥΛΟΥΡΗ Ευτυχία του Νικολάου Π. Μ.  6
11 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ Άγγελος του Προκοπίου Π. Μ.  22
12 ΚΟΥΣΤΑΣ Σωτήριος του Νικολάου Α.Μ.  10
13 ΛΙΝΑΡΔΟΥ Ευαγγελία του Διονυσίου  Π. Μ.  13
14 ΜΠΑΣΤΑΣ Αντώνιος του Σπυρίδωνα  Π. Μ.  12
15 ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Μάριος- Παναγιώτης του Ευσταθίου Π. Μ. 38
16 ΝΤΟΥΡΟΣ Νικόλαος του Βασιλείου  Π. Μ.  14
17 ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ Αγγελική του Κωνσταντίνου Π.Μ. 14
18 ΠΑΝΑΡΕΤΟΣ Κωνσταντίνος του Γεωργίου Χ.Μ. 14
19 ΡΕΒΗΣ Νικόλαος του Μιχαήλ Μ.Μ. 5
20 ΣΠΙΤΙΕΡΗΣ Άγγελος του Σωτηρίου Π.Μ. 7
21 ΤΡΑΝΑΚΑΣ Σπυρίδων του Δανιήλ Α.Μ. 12

 

2. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΔΗ.ΚΕ.Μ.)"

Α/Α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Ψήφοι
1 ΑΛΕΓΡΗΣ Ανδρέας του Προκοπίου Π. Μ. 19
2 ΑΣΩΝΙΤΗΣ Θεόδωρος-Κων/νος του Αντωνίου Π. Μ. 14
3 ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ Κωνσταντίνος  του Σωτηρίου Π. Μ. 20
4 ΓΡΑΜΜΕΝΑΝΔΗΣ Ανδρέας του Θεμιστοκλή Χ. Μ. 13
5 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ Δημήτριος του Γερασίμου Η. Μ. 6
6 ΔΕΜΠΟΝΟΣ Θεοφάνης του Λουδοβίκου Α. Μ. 39
7 ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ Σπυρίδων του Ιωάννη Π. Μ. 24
8 ΘΕΟΔΟΣΗ Σπυριδούλα του Δημητρίου-Άγγελου Π. Μ. 22
9 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ Δημήτριος του Μιλτιάδη Αγρ. Τ.Μ. 13
10 ΚΑΛΟΥΔΗΣ Ξενοφών του Σπυρίδωνα Α. Μ. 9
11 ΚΑΡΥΔΗ Αλεξάνδρα του Δημητρίου Π.Μ. 11
12 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Περικλής του Βασιλείου Μ.Μ. 9
13 ΜΑΚΡΗΣ Αθανάσιος του Κωνσταντίνου Π. Μ. 49
14 ΜΟΥΜΟΥΡΗΣ Δημήτριος του Νικολάου Α. Μ. 12
15 ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ Γεράσιμος του Γεωργίου Π. Μ. 19
16 ΡΟΥΒΑΣ Γεώργιος του Κωνσταντίνου Μ. Μ. 7
17 ΣΚΛΗΡΟΥ Θωμαή του Δημητρίου Π. Μ. 7
18 ΣΟΥΛΟΣ Θεμιστοκλής του Ιωάννη Π. Μ. 16
19
ΤΣΑΓΓΑΛΗΣ Δημήτριος του Κωνσταντίνου Α. Μ. 11
20 ΤΣΙΠΗΣ Περικλής του Παναγιώτη Π. Μ. 18
21 ΧΕΙΡΔΑΡΗΣ Άγγελος του Δημητρίου Π. Μ. 14


3. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "ΕΝΟΤΗΤΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ"

 

Α/Α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Ψήφοι
1. ΑΝΘΗ Μαρία του Σωσίπατρου Α. Μ.  18
2. ΑΝΘΗΣ Αλέξανδρος του Σωσίπατρου Π. Μ.  18
3. ΑΝΘΗΣ Σωσίπατρος του Αλεξάνδρου Π.Μ.  14
4. ΑΣΠΙΩΤΗΣ Κωνσταντίνος του Παναγιώτη Π.Μ.  13
5. ΒΟΝΤΕΤΣΙΑΝΟΣ Ιωάννης του Δημητρίου Π.Μ.  13
6. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Γεώργιος του Πέτρου  Π. Μ.  42
7. ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Νικόλαος του Χριστόδουλου  Α. Μ.  13
8. ΔΕΝΔΙΑΣ Αριστοτέλης του Σταματίου  Α. Μ.  19
9. ΔΟΚΑΝΑΡΗΣ Αριστείδης του Ηλία Αγρ. Τ. Μ. 21
10. ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ Βασίλειος του Σπυρίδωνα Χ.Μ. 34
11. ΜΥΡΙΛΛΑΣ Αθανάσιος του Παναγιώτη Π.Μ. 3
12. ΠΑΓΙΑΤΑΚΗΣ Σπυρίδων του Γεωργίου Αγρ. Τ. Μ. 41
13. ΡΙΓΓΑΣ Αρσένης του Αναστασίου Α.Μ. 33
14. ΣΑΜΟΪΛΗ Μαργαρίτα-Ηλέκτρα του Στεφάνου Α.Μ. 10
15. ΣΑΜΟΪΛΗΣ Γεώργιος του Γερασίμου Α.Μ. 13
16. ΣΠΙΝΟΥΛΑΣ Σπυρίδων του Θεοδώρου Π.Μ. 13
17. ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ Νικόλαος-Αλέξανδρος του Βασιλείου Η.Μ. 17
18. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Ιωάννης του Πέτρου Π.Μ. 13
19. ΨΑΡΡΑΚΗΣ Μάρκος του Στυλιανού Ηλκ. Μ. 7


4. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ"

 

Α/Α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Ψήφοι
1. ΑΓΑΘΟΣ Λεωνίδας του Κωνσταντίνου Α. Μ.  11
2. ΓΑΤΣΟΥΛΗ Όλγα - Μαρία του Σπυρίδωνα Π. Μ.  6
3. ΚΑΒΒΑΔΙΑ Χάρις του Βασιλείου Π.Μ.  7
4. ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ Χριστόφορος του Προκοπίου Η.Μ.  4
5. ΚΟΥΡΣΑΡΗ Αγγελική του Παύλου Α. Μ.  8
6. ΚΟΥΦΟΓΕΩΡΓΟΥ – ΚΟΣΚΙΝΑ Δήμητρα του Παύλου Π. Μ.  5
7. ΛΕΒΕΝΤΗΣ Σταύρος του Γεωργίου  Π. Μ.  6
8, ΜΑΡΚΑΤΗ Ελένη του Σπυρίδωνα Π.Μ. 8
9. ΠΑΠΠΑΣ Αριστείδης του Ηλία Π. Μ.  5
10. ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ Γεράσιμος -Κων. του Γεωργίου Π. Μ. 10

 

5. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (Π.Ε.Μ.Κ.)

A/A Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Ψήφοι
1 ΑΛΑΜΑΝΟΣ Κωνσταντίνος του Ανδρέα Μ. M. 49
2 ΒΛΑΣΣΗ Αντωνία του Κωνσταντίνου  Μ. M.  61
3 ΒΛΑΧΟΥ Αντωνία-Λαμπρινή του Ιωάννη Α.Μ. 13
4 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ Χαράλαμπος του Σπυρίδωνα Αγρ. Τ. Μ.  12
5 ΓΟΥΔΕΛΗ Κορίνα του Δαμιανού Μ. Μ. 54
6 ΖΟΛΩΤΑ Αγαθή του Δημητρίου Α. Μ.  23
7 ΚΑΣΙΜΗΣ Σπυρίδων του Θωμά Π. Μ.  18
8 ΚΕΦΑΛΛΩΝΙΤΗΣ Χρήστος του Νικολάου Π. Μ.  35
9 ΚΟΣΚΙΝΑ Μαριλένα του Χαραλάμπου Α.Μ.  31
10 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Άγγελος του Νικολάου  Α. Μ.   38
11 ΚΟΤΣΙΜΠΟΥ Σοφία του Ευαγγέλου Αγρ. Τ. Μ. 35
12 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ Μάξιμος του Γεωργίου Α. Μ.  26
13 ΚΡΕΜΟΝΑΣ Ερρίκος του Κυριάκου Π. Μ.  27
14 ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΣ Γεώργιος του Νικολάου Μ.Μ. 20
15 ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ Ιωάννης του Κωνσταντίνου Π. Μ.  40
16 ΜΠΑΛΑΤΣΙΝΟΣ Αλκίνοος του Γερασίμου Π. Μ.  29
17 ΠΑΝΔΗΣ Στυλιανός του Μιχαήλ Μ. Μ.  55
18 ΠΡΙΦΤΗΣ Κωνσταντίνος του Γεωργίου Π. Μ. 17
19 ΡΙΓΓΑΣ Δημήτριος του Νικολάου Ηλκ. Μ.  30
20 ΡΟΥΒΑΣ Αθανάσιος του Φωτίου Α.Μ. 30
21 ΣΟΦΙΑΝΟΣ Νικόλαος του Αριστείδη Η.Μ. 28
22 ΤΡΙΑΝΤΟΣ Νικόλαος του Σπυρίδωνα Η. Μ.  106
23 ΤΣΟΛΑΚΟΥ Ελένη του Νικολάου Α.Μ. 40
24 ΧΑΛΜΟΥΚΗΣ Πέτρος του Ιωάννη Π.Μ. 23
25 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Ελένη του Ανδρέα Ηλκ. Μ.  23

 

 

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα

  


Β. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΚ/ΤΕΕ

Ψήφισαν: 357
'Εγκυρα: 326
'Ακυρα: 8
Λευκά: 20

´Ελαβαν:

  • Δημοκράτες Κερκυραίοι Μηχανικοί (ΔΗ.ΚΕ.Μ.): 121 Ψήφους/2 Έδρες

 

  • Ενότητα για την Ανατροπή: 84 Ψήφους/1 Έδρα

 

  • Προοδευτική Ενότητα Μηχανικών Κέρκυρας (ΠΕΜΚ): 160 Ψήφους/2 Έδρες

 

ΕΛΑΒΑΝ:

   Συνδυασμός "Δημοκράτες Κερκυραίοι Μηχανικοί (ΔΗ.ΚΕ.Μ.)"    
A/A Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Ψήφοι
 1 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Π.Μ.  57
 2 ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Μ.  94
       
   Συνδυασμός  "Ενότητα για την Ανατροπή"    
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Ψήφοι
 1. ΒΟΝΤΕΤΣΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Μ. 40
 2. ΡΙΓΓΑΣ ΑΡΣΕΝΗΣ Α.Μ.  54
       
  Συνδυασμός  "Προοδευτική Ενότητα Μηχανικών Κέρκυρας (ΠΕΜΚ)"    
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Ψήφοι
1. ΓΟΥΔΕΛΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ Μ.Μ. 86
2. ΜΕΡΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Μ. 37
3. ΜΠΑΛΑΤΣΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Μ. 35
4. ΜΠΟΛΕΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Π.Μ. 16
5. ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Αγρ. Τ.  Μ. 45

Βρείτε μας στο Facebook
Ακολουθήστε μας στο twitter
Λάβετε ειδοποιήσεις RSS