Mητρώο εθελοντών αντιμετώπισης φυσικών καταστροφών

Συμπληρώστε την αίτηση στη φόρμα εγγραφής για το Μητρώο Εθελοντών Μηχανικών για την Αντιμετώπιση Φυσικών Καταστροφών.

Εγγραφή

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ

Έρευνα σχετικά με τις εργασιακές συνθήκες των μηχανικών

Συμμετέχετε συμπληρώνοντας τη φόρμα για την Έρευνα σχετικά με τις εργασιακές συνθήκες των μηχανικών.

Συμμετοχή

Εγγραφή στον Κατάλογο Πραγματογνωμόνων του ΤΚ/ΤΕΕ

Συμπληρώστε την αίτηση για την εγγραφή σας στον κατάλογο πραγματογνωμόνων του ΤΚ/ΤΕΕ

Εγγραφή

Εγγραφή στα Σ.Υ.Π.Ο.Θ.Α. και Σ.Α.

Συμπληρώστε την αίτηση για την εγγραφή σας στα Συμβούλια Πολεοδομικών θεμάτων & Αμφισβητήσεων – ΣΥΠΟΘΑ και Συμβούλια Αρχιτεκτονικής - ΣΑ

Περισσότερα

ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΤΚ/ΤΕΕ

1. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗμοκράτες ΚΕρκυραίοι Μηχανικοί (ΔΗ.ΚΕ.Μ.)

α/α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Α.Μ. ΤΕΕ
1. ΑΛΕΓΡΗΣ Ανδρέας του Προκόπη Π.Μ. 89933
2. ΑΝΘΗΣ Νικόλαος του Ερρίκου  Αγρ.Τ.Μ. 84589
3. ΑΣΠΙΩΤΗ Μαρία του Σπυρίδωνα Π.Μ. 116309
4. ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ Σπυρίδων του Ιωάννη Π.Μ. 79406
5. ΘΕΟΔΟΣΗ Σπυριδούλα του Δημητρίου-Άγγελου Π.Μ. 83945
6. ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ Δημήτριος του Μιλτιάδη Αγρ.Τ.Μ. 50219
7. ΚΑΡΔΑΚΗ Ειρήνη-Μαρία του Αθανασίου Π.Μ. 139249
8. ΚΑΡΔΟΝΑΣ Αντρέας του Μάριανου  Π.Μ. 97705
9. ΚΑΡΥΔΗ Αλεξάνδρα του Δημητρίου Π.Μ. 131864
10. ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ Σπυρίδων του Θεόφιλου Π.Μ. 62413
11. ΜΑΚΡΗΣ Αθανάσιος του Κωνσταντίνου  Π.Μ. 31940
12. ΜΟΥΜΟΥΡΗΣ Δημήτριος του Νικολάου Α.Μ. 125165
13. ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ Γεράσιμος του Γεωργίου Π.Μ. 60679
14. ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ Αριστείδης του Γεωργίου Μ.Μ. 78993
15. ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Εμμανουήλ του Γεωργίου Π.Μ. 135552
16. ΡΟΥΒΑΣ Γεώργιος του Κωνσταντίνου Μ.Μ. 62726
17. ΡΩΣΣΗΣ Νικόλαος του Γερασίμου Π.Μ. 63173
18. ΣΟΥΛΟΣ Θεμιστοκλής του Ιωάννη Π.Μ. 48819
20. ΤΣΑΓΓΑΛΗΣ Δημήτριος του Κωνσταντίνου Α.Μ 42253
21. ΤΣΙΠΗΣ Περικλής του Παναγιώτη Π.Μ. 49643
22. ΧΕΙΡΔΑΡΗΣ Άγγελος του Δημητρίου Π.Μ. 60839




2. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΥΝ.Α.ΜΗ. Δυναμικοί Αδέσμευτοι Μηχανικοί

α/α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Α.Μ. ΤΕΕ
1. ΑΠΕΡΓΗΣ Δημήτριος του Σπυρίδωνα Π.Μ. 93788
2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Μάριος του Ευάγγελου Π.Μ. 85418
3. ΒΕΝΤΟΥΡΑ Λουκία του Νικολάου Α.Μ. 126605
4. ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ Κωνσταντίνος του Νικολάου Α.Μ. 130260
5. ΓΚΙΟΚΑ 'Αννα του Σπυρίδωνα Π.Μ. 116707
 6. ΖΙΑΡΚΑΣ Ευάγγελος του Γεωργίου  Μ.Μ. 93191
7. ΖΩΧΙΟΣ Γρηγόρης του Περικλέους Π.Μ. 49650
8.  ΖΩΧΙΟΥ Δήμητρα του Γρηγορίου Α.Μ. 134989
9.  ΚΑΨΟΚΑΒΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Αγρ.Τ.Μ.   86027
10. ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ Νικόλαος του Άρη Π.Μ. 127973
11.  ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ 'Αγγελος του Προκοπίου Π.Μ. 109646
12. ΜΙΧΑΛΑΣ Δημήτριος του Σπυρίδωνα Π.Μ. 138466
13. ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Παναγιώτης-Μάριος του Ευσταθίου Π.Μ. 88603
14. ΝΤΟΥΡΟΣ Νικόλαος του Βασιλείου Π.Μ. 101560
15. ΠΑΝΑΡΕΤΟΣ Κωνσταντίνος του Γεωργίου Χ.Μ. 102914
16. ΣΠΙΤΙΕΡΗΣ Άγγελος του Σωτηρίου Π.Μ. 71334



3. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ

α/α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Α.Μ. ΤΕΕ
1. ΑΝΘΗ Μαρία του Σωσίπατρου Α.Μ. 126591
2. ΑΝΘΗΣ Αλέξανδρος του Σωσίπατρου Π.Μ. 115193
3. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Γεώργιος του Πέτρου Π.Μ. 108916
4. ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Νικόλαος του Χριστόδουλου Α.Μ. 125448
5. ΔΟΚΑΝΑΡΗΣ Αριστοτέλης του Σταματίου Αγρ.Τ.Μ.  133142
6. ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ Βασίλειος του Σπυρίδωνα Χ.Μ. 121460
7. ΜΕΣΗΜΕΡΗΣ Αλέξανδρος του Ανδρέα Π.Μ. 127497
8.  ΠΑΓΙΑΤΑΚΗΣ Σπυρίδων του Γεωργίου Αγρ.Τ.Μ. 33733
9.  ΣΑΜΟΪΛΗ Μαργαρίτα-Ηλέκτρα του Στεφάνου Α.Μ. 133161
10. ΣΑΜΟΪΛΗΣ Γεώργιος του Άρη Α.Μ. 58405
11.  ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Ιωάννης του Αντωνίου Π.Μ. 114835
12. ΨΑΡΡΑΚΗΣ Μάρκος του Στυλιανού Ηλκ.Μ. 60910

 

4. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

α/α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Α.Μ. ΤΕΕ
1. ΓΑΤΣΟΥΛΗ 'Ολγα-Μαρία του Σπυρίδωνα Π.Μ. 28236
2. ΚΑΒΒΑΔΙΑ Χάρις του Βασιλείου Π.Μ. 134025
3. ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ Χριστόφορος του Προκοπίου Η.Μ. 79147
4. ΚΟΥΦΟΓΕΩΡΓΟΥ-ΚΟΣΚΙΝΑ Δήμητρα του Παύλου Π.Μ. 39954
5. ΛΕΒΕΝΤΗΣ Σταύρος του Γεωργίου Π.Μ. 28524
6.  ΜΑΡΚΑΤΗ Ελένη του Σπυρίδωνος Π.Μ. 88901
7. ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ Γεράσιμος-Κωνσταντίνος του Γεωργίου Π.Μ. 47406

 

 

5. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (Π.Ε.Μ.Κ.)

α/α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Α.Μ. ΤΕΕ
1 ΑΛΑΜΑΝΟΣ Κωνσταντίνος του Ανδρέα Μ. M. 52048
2 ΒΛΑΣΣΗ Αντωνία του Κωνσταντίνου Μ. M.  102625
3 ΒΛΑΧΟΥ Αντωνία-Λαμπρινή του Ιωάννη Α.Μ. 124410
4 ΓΟΥΔΕΛΗ Κορίνα του Δαμιανού Μ. Μ.  106403
5 ΖΟΛΩΤΑ Αγαθή του Δημητρίου Α.Μ. 51728
6 ΚΑΣΙΜΗΣ Σπυρίδων του Θωμά Π. Μ.  90818
7 ΚΕΦΑΛΩΝΙΤΗΣ Χρήστος του Νικολάου Π.Μ. 44987
8 ΚΟΣΚΙΝΑ Μαριλένα του Χαράλαμπου Α.Μ. 60001
9 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Άγγελος του Νικολάου Α. Μ.   49527
10 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ Μάξιμος του Γεωργίου Α. Μ.  71977
11 ΚΡΕΜΟΝΑΣ Ερρίκος του Κυριάκου Π. Μ.  101520
12 ΚΡΗΤΙΚΟΣ Γεώργιος του Γερασίμου Χ.Μ. 133848
13 ΛΙΝΑΡΔΟΣ Σωκράτης του Βασιλείου Α.Μ. 98842
14 ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΣ Γεώργιος του Νικολάου Μ.Μ. 77959
15 ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ Ιωάννης του Κωνσταντίνου Π. Μ.  67821
16 ΜΠΟΥΑ Αμαλία του Ιωάννη Μ. Μ. 63639
17 ΠΑΝΔΗΣ Στυλιανός του Μιχαήλ Μ.Μ. 134328
18 ΠΑΡΓΙΝΟΣ Νικόλαος του Αλεξάνδρου Μ. Μ.  70319
19 ΠΡΙΦΤΗΣ Κωνσταντίνος του Γεωργίου Π. Μ.  89902
20 ΡΑΨΟΜΑΝΙΚΗΣ Ιωάννης του Νικολάου Α.Μ.  36236
21 ΡΙΓΓΑΣ Δημήτριος του Νικολάου Ηλκ.Μ. 102886
22 ΣΟΦΙΑΝΟΣ Νικόλαος του Αριστείδη Η.Μ. 107308
23 ΤΡΙΑΝΤΟΣ Νικόλαος του Σπυρίδωνα Η. Μ.  62692
24 ΤΣΟΛΑΚΟΥ Ελένη του Νικολάου Α. Μ.  33375
25 ΧΑΛΜΟΥΚΗΣ Πέτρος του Ιωάννη Π.Μ. 114541

 


 

Β. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΚ/ΤΕΕ

 

1. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗμοκράτες ΚΕρκυραίοι Μηχανικοί (ΔΗ.ΚΕ.Μ.)

Α/Α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Α.Μ.
1 ΔΑΛΙΑΝΗΣ Δημήτριος του Κωνσταντίνου Π.Μ. 59448
2 ΔΕΜΠΟΝΟΣ Θεοφάνης του Λουδοβίκου Α.Μ. 69008
3 ΘΥΜΗΣ Ιωάννης του Χριστόδουλου Α.Μ. 52264
4 ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ Γεώργιος του Μιχαήλ Π.Μ. 29046
5 ΣΟΥΡΙΑΝΟΣ Γεώργιος του Ευαγγέλου Π.Μ. 37291

 

2. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ

Α/Α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Α.Μ.
1 ΒΟΝΤΕΤΣΙΑΝΟΣ Ιωάννης του Δημητρίου Π. Μ. 56595

 

3. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (Π.Ε.Μ.Κ.)

Α/Α  Ονοματεπώνυμο
Ειδικότητα
Α.Μ.
1 ΓΟΥΔΕΛΗΣ Δαμιανός του Σπυρίδωνα     Μ.Μ. 32155
2 ΜΕΡΙΑΝΟΣ Δημήτριος του Αλεξάνδρου     Μ.Μ 30691

3 ΜΠΑΛΑΤΣΙΝΟΣ Δημήτριος του Γερασίμου      Π.Μ. 60149
4 ΜΠΟΛΕΤΣΗΣ Σταμάτιος του Σπυρίδωνα     Π.Μ. 38162

 


Βρείτε μας στο Facebook
Ακολουθήστε μας στο twitter
Λάβετε ειδοποιήσεις RSS