Mητρώο εθελοντών αντιμετώπισης φυσικών καταστροφών

Συμπληρώστε την αίτηση στη φόρμα εγγραφής για το Μητρώο Εθελοντών Μηχανικών για την Αντιμετώπιση Φυσικών Καταστροφών.

Εγγραφή

Έρευνα σχετικά με τις εργασιακές συνθήκες των μηχανικών

Συμμετέχετε συμπληρώνοντας τη φόρμα για την Έρευνα σχετικά με τις εργασιακές συνθήκες των μηχανικών.

Συμμετοχή

Εγγραφή στον Κατάλογο Πραγματογνωμόνων του ΤΚ/ΤΕΕ

Συμπληρώστε την αίτηση για την εγγραφή σας στον κατάλογο πραγματογνωμόνων του ΤΚ/ΤΕΕ

Εγγραφή

Εγγραφή στα Σ.Υ.Π.Ο.Θ.Α. και Σ.Α.

Συμπληρώστε την αίτηση για την εγγραφή σας στα Συμβούλια Πολεοδομικών θεμάτων & Αμφισβητήσεων – ΣΥΠΟΘΑ και Συμβούλια Αρχιτεκτονικής - ΣΑ

Περισσότερα

1. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗμοκράτες ΚΕρκυραίοι Μηχανικοί (ΔΗ.ΚΕ.Μ.)

α/α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Α.Μ. ΤΕΕ
1. ΑΛΕΓΡΗΣ Ανδρέας του Προκόπη Π.Μ. 89933
2. ΑΝΘΗΣ Νικόλαος του Ερρίκου  Αγρ.Τ.Μ. 84589
3. ΑΣΠΙΩΤΗ Μαρία του Σπυρίδωνα Π.Μ. 116309
4. ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ Σπυρίδων του Ιωάννη Π.Μ. 79406
5. ΘΕΟΔΟΣΗ Σπυριδούλα του Δημητρίου-Άγγελου Π.Μ. 83945
6. ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ Δημήτριος του Μιλτιάδη Αγρ.Τ.Μ. 50219
7. ΚΑΡΔΑΚΗ Ειρήνη-Μαρία του Αθανασίου Π.Μ. 139249
8. ΚΑΡΔΟΝΑΣ Αντρέας του Μάριανου  Π.Μ. 97705
9. ΚΑΡΥΔΗ Αλεξάνδρα του Δημητρίου Π.Μ. 131864
10. ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ Σπυρίδων του Θεόφιλου Π.Μ. 62413
11. ΜΑΚΡΗΣ Αθανάσιος του Κωνσταντίνου  Π.Μ. 31940
12. ΜΟΥΜΟΥΡΗΣ Δημήτριος του Νικολάου Α.Μ. 125165
13. ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ Γεράσιμος του Γεωργίου Π.Μ. 60679
14. ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ Αριστείδης του Γεωργίου Μ.Μ. 78993
15. ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Εμμανουήλ του Γεωργίου Π.Μ. 135552
16. ΡΟΥΒΑΣ Γεώργιος του Κωνσταντίνου Μ.Μ. 62726
17. ΡΩΣΣΗΣ Νικόλαος του Γερασίμου Π.Μ. 63173
18. ΣΟΥΛΟΣ Θεμιστοκλής του Ιωάννη Π.Μ. 48819
20. ΤΣΑΓΓΑΛΗΣ Δημήτριος του Κωνσταντίνου Α.Μ 42253
21. ΤΣΙΠΗΣ Περικλής του Παναγιώτη Π.Μ. 49643
22. ΧΕΙΡΔΑΡΗΣ Άγγελος του Δημητρίου Π.Μ. 60839




2. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΥΝ.Α.ΜΗ. Δυναμικοί Αδέσμευτοι Μηχανικοί

α/α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Α.Μ. ΤΕΕ
1. ΑΠΕΡΓΗΣ Δημήτριος του Σπυρίδωνα Π.Μ. 93788
2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Μάριος του Ευάγγελου Π.Μ. 85418
3. ΒΕΝΤΟΥΡΑ Λουκία του Νικολάου Α.Μ. 126605
4. ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ Κωνσταντίνος του Νικολάου Α.Μ. 130260
5. ΓΚΙΟΚΑ 'Αννα του Σπυρίδωνα Π.Μ. 116707
 6. ΖΙΑΡΚΑΣ Ευάγγελος του Γεωργίου  Μ.Μ. 93191
7. ΖΩΧΙΟΣ Γρηγόρης του Περικλέους Π.Μ. 49650
8.  ΖΩΧΙΟΥ Δήμητρα του Γρηγορίου Α.Μ. 134989
9.  ΚΑΨΟΚΑΒΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Αγρ.Τ.Μ.   86027
10. ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ Νικόλαος του Άρη Π.Μ. 127973
11.  ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ 'Αγγελος του Προκοπίου Π.Μ. 109646
12. ΜΙΧΑΛΑΣ Δημήτριος του Σπυρίδωνα Π.Μ. 138466
13. ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Παναγιώτης-Μάριος του Ευσταθίου Π.Μ. 88603
14. ΝΤΟΥΡΟΣ Νικόλαος του Βασιλείου Π.Μ. 101560
15. ΠΑΝΑΡΕΤΟΣ Κωνσταντίνος του Γεωργίου Χ.Μ. 102914
16. ΣΠΙΤΙΕΡΗΣ Άγγελος του Σωτηρίου Π.Μ. 71334



3. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ

α/α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Α.Μ. ΤΕΕ
1. ΑΝΘΗ Μαρία του Σωσίπατρου Α.Μ. 126591
2. ΑΝΘΗΣ Αλέξανδρος του Σωσίπατρου Π.Μ. 115193
3. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Γεώργιος του Πέτρου Π.Μ. 108916
4. ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Νικόλαος του Χριστόδουλου Α.Μ. 125448
5. ΔΟΚΑΝΑΡΗΣ Αριστοτέλης του Σταματίου Αγρ.Τ.Μ.  133142
6. ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ Βασίλειος του Σπυρίδωνα Χ.Μ. 121460
7. ΜΕΣΗΜΕΡΗΣ Αλέξανδρος του Ανδρέα Π.Μ. 127497
8.  ΠΑΓΙΑΤΑΚΗΣ Σπυρίδων του Γεωργίου Αγρ.Τ.Μ. 33733
9.  ΣΑΜΟΪΛΗ Μαργαρίτα-Ηλέκτρα του Στεφάνου Α.Μ. 133161
10. ΣΑΜΟΪΛΗΣ Γεώργιος του Άρη Α.Μ. 58405
11.  ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Ιωάννης του Αντωνίου Π.Μ. 114835
12. ΨΑΡΡΑΚΗΣ Μάρκος του Στυλιανού Ηλκ.Μ. 60910

 

4. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

α/α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Α.Μ. ΤΕΕ
1. ΓΑΤΣΟΥΛΗ 'Ολγα-Μαρία του Σπυρίδωνα Π.Μ. 28236
2. ΚΑΒΒΑΔΙΑ Χάρις του Βασιλείου Π.Μ. 134025
3. ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ Χριστόφορος του Προκοπίου Η.Μ. 79147
4. ΚΟΥΦΟΓΕΩΡΓΟΥ-ΚΟΣΚΙΝΑ Δήμητρα του Παύλου Π.Μ. 39954
5. ΛΕΒΕΝΤΗΣ Σταύρος του Γεωργίου Π.Μ. 28524
6.  ΜΑΡΚΑΤΗ Ελένη του Σπυρίδωνος Π.Μ. 88901
7. ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ Γεράσιμος-Κωνσταντίνος του Γεωργίου Π.Μ. 47406

 

 

5. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (Π.Ε.Μ.Κ.)

α/α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Α.Μ. ΤΕΕ
1 ΑΛΑΜΑΝΟΣ Κωνσταντίνος του Ανδρέα Μ. M. 52048
2 ΒΛΑΣΣΗ Αντωνία του Κωνσταντίνου Μ. M.  102625
3 ΒΛΑΧΟΥ Αντωνία-Λαμπρινή του Ιωάννη Α.Μ. 124410
4 ΓΟΥΔΕΛΗ Κορίνα του Δαμιανού Μ. Μ.  106403
5 ΖΟΛΩΤΑ Αγαθή του Δημητρίου Α.Μ. 51728
6 ΚΑΣΙΜΗΣ Σπυρίδων του Θωμά Π. Μ.  90818
7 ΚΕΦΑΛΩΝΙΤΗΣ Χρήστος του Νικολάου Π.Μ. 44987
8 ΚΟΣΚΙΝΑ Μαριλένα του Χαράλαμπου Α.Μ. 60001
9 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Άγγελος του Νικολάου Α. Μ.   49527
10 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ Μάξιμος του Γεωργίου Α. Μ.  71977
11 ΚΡΕΜΟΝΑΣ Ερρίκος του Κυριάκου Π. Μ.  101520
12 ΚΡΗΤΙΚΟΣ Γεώργιος του Γερασίμου Χ.Μ. 133848
13 ΛΙΝΑΡΔΟΣ Σωκράτης του Βασιλείου Α.Μ. 98842
14 ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΣ Γεώργιος του Νικολάου Μ.Μ. 77959
15 ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ Ιωάννης του Κωνσταντίνου Π. Μ.  67821
16 ΜΠΟΥΑ Αμαλία του Ιωάννη Μ. Μ. 63639
17 ΠΑΝΔΗΣ Στυλιανός του Μιχαήλ Μ.Μ. 134328
18 ΠΑΡΓΙΝΟΣ Νικόλαος του Αλεξάνδρου Μ. Μ.  70319
19 ΠΡΙΦΤΗΣ Κωνσταντίνος του Γεωργίου Π. Μ.  89902
20 ΡΑΨΟΜΑΝΙΚΗΣ Ιωάννης του Νικολάου Α.Μ.  36236
21 ΡΙΓΓΑΣ Δημήτριος του Νικολάου Ηλκ.Μ. 102886
22 ΣΟΦΙΑΝΟΣ Νικόλαος του Αριστείδη Η.Μ. 107308
23 ΤΡΙΑΝΤΟΣ Νικόλαος του Σπυρίδωνα Η. Μ.  62692
24 ΤΣΟΛΑΚΟΥ Ελένη του Νικολάου Α. Μ.  33375
25 ΧΑΛΜΟΥΚΗΣ Πέτρος του Ιωάννη Π.Μ. 114541

 


 

Β. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΚ/ΤΕΕ

 

1. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗμοκράτες ΚΕρκυραίοι Μηχανικοί (ΔΗ.ΚΕ.Μ.)

Α/Α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Α.Μ.
1 ΔΑΛΙΑΝΗΣ Δημήτριος του Κωνσταντίνου Π.Μ. 59448
2 ΔΕΜΠΟΝΟΣ Θεοφάνης του Λουδοβίκου Α.Μ. 69008
3 ΘΥΜΗΣ Ιωάννης του Χριστόδουλου Α.Μ. 52264
4 ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ Γεώργιος του Μιχαήλ Π.Μ. 29046
5 ΣΟΥΡΙΑΝΟΣ Γεώργιος του Ευαγγέλου Π.Μ. 37291

 

2. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ

Α/Α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα Α.Μ.
1 ΒΟΝΤΕΤΣΙΑΝΟΣ Ιωάννης του Δημητρίου Π. Μ. 56595

 

3. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (Π.Ε.Μ.Κ.)

Α/Α  Ονοματεπώνυμο
Ειδικότητα
Α.Μ.
1 ΓΟΥΔΕΛΗΣ Δαμιανός του Σπυρίδωνα     Μ.Μ. 32155
2 ΜΕΡΙΑΝΟΣ Δημήτριος του Αλεξάνδρου     Μ.Μ 30691

3 ΜΠΑΛΑΤΣΙΝΟΣ Δημήτριος του Γερασίμου      Π.Μ. 60149
4 ΜΠΟΛΕΤΣΗΣ Σταμάτιος του Σπυρίδωνα     Π.Μ. 38162

 

1. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΚΜ) 

α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΑΛΕΓΡΗΣ Ανδρέας του ΠροκόπηΠ.Μ.89933
2.ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ Ειρήνη του Φωτίου Π.Μ22287
3.ΑΡΓΥΡΟΥ Σπυριδωνία-Ολυμπία -Μίλκα του ΙωάννηΠ.Μ.63426
4.ΑΣΠΙΩΤΗΣ Σπυρίδων του ΝικολάουΑ.Μ.36809
5.ΑΣΩΝΙΤΗΣ Θεόδωρος του ΑντωνίουΠ.Μ.74807
6.ΓΡΑΜΜΕΝΑΝΔΗΣ Ανδρέας του ΘεμιστοκλήΧ.Μ.59709
7.ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ Δημήτριος του ΓερασίμουΗ.Μ.51872
8.ΘΥΜΗΣ Ιωάννης του Χριστοδούλου Α.Μ.52264
9.ΚΑΛΟΥΔΗΣ Ξενοφών του ΣπυρίδωνΑ.Μ.35905
10.ΚΡΟΚΙΔΗΣ Σπυρίδων του Γεωργίου Π.Μ.96555
11.ΛΑΒΡΑΝΟΣ Αλέξανδρος του Κων/νουΗ.Μ.53346
12.ΛΙΝΑΡΔΟΣ Αθανάσιος του ΣταματίουΠ.Μ.13453
13.ΜΑΡΚΑΤΗ Ελένη του ΣπυρίδωνοςΠ.Μ.88901
14.ΜΕΡΙΑΝΟΣ Αλέξανδρος του ΕλευθερίουΠ.Μ.90964
15.ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Γεώργιος του ΕμμανουήλΠ.Μ.36854
16.ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ Ευστάθιος του ΧρήστουΑ.Μ.92319
17.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΜΕΜΗ Μαρία του ΣωκράτηΠ.Μ.21586
18.ΣΙΟΥΤΗΣ Κωνσταντίνος του ΙωάννηΠ.Μ.22144
19.ΣΟΥΛΟΣ Θεμιστοκλής του ΙωάννηΠ.Μ.48819
20.ΤΟΜΠΡΟΣ Ιωάννης του ΒικέντιουΜ.Μ46190
21.ΤΣΙΠΗΣ Περικλής του ΠαναγιώτηΠ.Μ.49643
22.ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ Ιωάννης του ΔημητρίουΑ.Μ.107018


2 . ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ " ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ" 

α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΑΓΑΘΟΣ Λεωνίδας του Κων/νουΑ.Μ.43237
2.ΓΑΤΣΟΥΛΗ Όλγα-Μαρία του ΣπυρίδωνοςΠ.Μ.28236
3.ΚΟΥΡΣΑΡΗ Αγγελική του ΠαύλουΑ.Μ.104993
4.ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ Παύλος του ΓεωργίουΗ.Μ.23500
5.ΚΟΥΦΟΓΕΩΡΓΟΥ - ΚΟΣΚΙΝΑ Δήμητρα του ΠαύλουΠ.Μ.39954
6.ΠΑΠΠΑΣ Αριστείδης του ΗλίαΠ.Μ.27979
7.ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ Γεράσιμος- Κωνσταντίνος του ΓεωργίουΠ.Μ.47406
8.ΣΛΑΒΙΚ Καρέλ του ΓιάνΠ.Μ.48116



3. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (ΠΕΜΚ) " 

α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΑΛΑΜΑΝΟΣ Κωνσταντίνος του ΑνδρέαΜ.Μ.52048
2.ΑΡΜΕΝΗΣ Γεώργιος του Κων/νουΠ.Μ.28773
3.ΓΚΟΡΟΣ Αθανάσιος του ΠαντελέημωνΠ.Μ.41504
4.ΘΕΟΔΟΣΗ Σπυριδούλα του ΔημητρίουΠ.Μ.83945
5.ΚΑΒΒΑΔΙΑ Ελένη του ΣταματίουΑ.Μ.103579
6.ΚΑΣΙΜΗΣ Σπυρίδων του Θωμά Π.Μ.90818
7.ΚΑΤΣΑΡΟΥ Παναγιώτα του ΝικολάουΠ.Μ.90862
8.ΚΕΦΑΛΛΩΝΙΤΗΣ Χρήστος του ΝικολάουΠ.Μ.44987
9.ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ Σπυρίδων του ΘεόφιλουΠ.Μ.62413
10.ΚΟΤΣΙΜΠΟΥ Σοφία του ΕυαγγέλουΑγρ.Τ.Μ59063
11.ΚΟΥΡΗΣ Σπυρίδων του ΣταματίουΠ.Μ.96939
12.ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ Ιωάννης του Κων/νουΠ.Μ.67821
13.ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ Χαράλαμπος του ΟδυσσέαΠ.Μ.74196
14.ΜΠΑΛΑΤΣΙΝΟΣ Αλκίνοος του ΓερασίμουΠ.Μ.55760
15.ΜΠΕΡΔΟΥΣΗΣ Φίλιππος του ΠαναγιώτηΠ.Μ.38912
16.ΜΠΟΥΑ Αμαλία του ΙωάννηΜ.Μ.63639
17.ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ Σπύρος του Κων/νουΜ.Μ.30691
18.ΠΑΝΔΗ Θεοδώρα του ΑυρήλιουΧ.Μ.88841
19.ΠΑΝΔΗΣ Μιχαήλ του ΘεοδώρουΑ.Μ.35108
20.ΠΑΠΑΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος του ΟδυσσέαΠ.Μ.58290
21.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Σπυριδούλα του ΙωάννηΗ.Μ.64295
22.ΠΡΙΦΤΗΣ Στέφανος - Λυκούργος του ΓεωργίουΑ.Μ.98279
23.ΣΚΟΥΡΤΗΣ Κων/νος του ΓεωργίουΑγρ.Τ.Μ. Π.Μ.22256
24.ΣΠΙΓΓΟΣ Νικόλαος του ΓεωργίουΑγρ.Τ.Μ.26082
25.ΤΡΙΑΝΤΟΣ Νικόλαος του ΣπυρίδωνοςΗ.Μ.62692


4. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ « ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ» 

α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΑΝΘΗΣ Σωσίπατρος του ΑλεξάνδρουΠ.Μ.28878
2.ΒΛΑΧΟΣ Ξενοφών του ΖηλήμωνΑ.Μ.19969
3.ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ Σπυρίδων του ΠροκοπίουΑ.Μ.34246
4.ΔΕΝΔΙΑΣ Σπυρίδων του ΓεωργίουΑ.Μ.25736
5.ΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Στέργιος του ΣταύρουΑ.Μ.51851
6.ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ Σπυρίδων του ΒασιλείουΑ.Μ.45039
7.ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Αλέξανδρος του ΠροκοπίουΑ.Μ.43336
8.ΚΥΡΙΑΚΗΣ Αντώνιος του ΔημητρίουΠ.Μ.58065
9.ΜΥΡΙΛΛΑΣ Αθανάσιος του ΠαναγιώτηΠ.Μ.78395
10.ΠΑΝΔΗΣ Ανδρέας του ΙπποκράτηΑγρ.Τ.Μ.24077
11.ΡΙΓΓΑΣ Αρσένης του ΑναστάσιουΑ.Μ.26635
12.ΣΠΙΝΟΥΛΑΣ Σπυρίδων του ΘεοδώρουΠ.Μ.50586
13.ΤΖΩΡΤΖΗ Ελένη του ΑριστείδηΗ.Μ.41939
14.ΧΕΙΡΔΑΡΗΣ Άγγελος του ΔημητρίουΠ.Μ.60839
15.ΨΑΡΡΑΚΗΣ Μάρκος του ΣτυλιανούΗλκ.Μ.60910


5. ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ 

α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΑΡΓΥΡΟΣ Σπυρίδων του ΘεοτόκηΑ.Μ.57980

1. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΚΜ)» 

α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΒΕΛΛΙΑΝΙΤΗΣ Νικόλαος του ΠέτρουΠ.Μ.25647
2.ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ Γεώργιος του ΜιχαήλΠ.Μ.29046
3.ΛΙΝΑΡΔΟΣ Αθανάσιος του ΣταματίουΠ.Μ.13453
4.ΜΕΡΙΑΝΟΣ Ελευθέριος του ΑλεξάνδρουΠ.Μ.12144
5.ΣΙΟΥΤΗΣ Κων/νος του ΙωάννηΠ.Μ.22144
6.ΤΣΑΓΓΑΛΗΣ Δημήτριος του Κων/νουΑ.Μ.42253


2. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ « ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (ΠΕΜΚ) 

α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΑΛΑΜΑΝΟΣ Κων/νος του ΑνδρέαΜ.Μ.52048
2.ΑΝΤΙΟΧΟΣ Σπυρίδων του ΧριστοδούλουΠ.Μ.21496
3.ΒΟΝΤΕΤΣΙΑΝΟΣ Ιωάννης του ΔημητρίουΠ.Μ.56595
4.ΓΙΑΛΟΨΟΣ Ιωάννης του ΝικολάουΑγρ.Τ.Μ.33252
5.ΓΚΟΡΟΣ Αθανάσιος του ΠαντελεήμωνΠ.Μ.41504


3. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ « ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ» 

α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ Χαρίλαος του ΣπυρίδωνοςΠ.Μ.32925
2.ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ Βασίλειος του ΝικολάουΠ.Μ.23101

1. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ « ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ» 

α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ Σπυριδούλα του ΘεοφάνηΑ72311
2.ΒΡΑΔΗΣ Μιχαήλ του Σπυρίδωνος Π19353
3.ΔΕΝΔΙΑΣ Σπυρίδων του ΓεωργίουΑ25736
4.ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ Σπυρίδων του ΒασιλείουΑ45039
5.ΖΩΧΙΟΣ Γρηγόρης του Περικλή ΠΠ49650
6.ΛΑΒΡΑΝΟΣ Αλέξανδρος του ΚωνσταντίνουΗ53346
7.ΛΕΒΕΝΤΗΣ Δημήτριος του ΓεωργίουΑ35111
8.ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ Παύλος του ΣταυράκηΠ75466
9.ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ Χαρίλαος του Σπυρίδωνος Π32925
10.ΜΠΑΤΑΣ Κωνσταντίνος του ΣπυρίδωνοςΜ44703
11.ΜΠΕΡΔΟΥΣΗΣ Φίλιππος του Παναγιώτη Π38912
12.ΜΥΡΙΛΛΑΣ Αθανάσιος του ΠαναγιώτηΠ78395
13.ΠΑΛΗΚΥΡΑΣ Δημήτριος του ΣπυρίδωνοςΧ42959
14.ΠΑΝΔΗΣ Ανδρέας του ΙπποκράτηΑΤΜ24077
15.ΣΠΙΝΟΥΛΑΣ Σπυρίδων του ΘεοδώρουΠ50586
16.ΤΖΙΜΑΣ Παναγιώτης του ΣτεφάνουΠ26950


2 . ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ " ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ [Δ.Κ.Μ]" 

α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ Ειρήνη του ΦωτίουΠ22287
2.ΑΣΩΝΙΤΗΣ Θεόδωρος - Κων/νος του ΑντωνίουΠ74807
3.ΒΕΛΛΙΑΝΙΤΗΣ Νικόλαος του ΠέτρουΠ25647
4.ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ Δημήτριος του ΓερασίμουΗ51872
5.ΚΑΛΟΥΔΗΣ Ξενοφών του ΣπυρίδωνοςΑ35905
6.ΚΑΛΤΕΚΗΣ Σπυρίδων του ΔημητρίουΑΤΜ46049
7.ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ναπολέων - Αρ. του ΔιογένηΠ16619
8.ΛΙΝΑΡΔΟΣ Αθανάσιος του ΣταματίουΠ13453
9.ΜΩΡΑΪΤΗΣ Σπυρίδων του ΙωάννηΠ23842
10.ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Γεώργιος του ΕμμανουήλΠ36854
11.ΣΟΥΛΟΣ Θεμιστοκλής του ΙωάννηΠ48819
12.ΤΟΜΠΡΟΣ Ιωάννης του ΒικεντίουΜ46190



3. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ " ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ " 

α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΑΓΑΘΟΣ Λεωνίδας του ΚωνσταντίνουΑ43237
2.ΒΛΑΧΟΥ Σοφία του ΝικολάουΑ45986
3.ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Χριστόδουλος του ΝικολάουΠ31646
4.ΓΑΤΣΟΥΛΗ Όλγα - Μαρία του ΣπυρίδωνοςΠ28236
5.ΚΟΥΦΟΓΕΩΡΓΟΥ - ΚΟΣΚΙΝΑ Δήμητρα του ΠαύλουΠ39954
6.ΠΑΠΠΑΣ Αριστείδης του Ηλία Π27979
7.ΣΑΒΒΑΣ Κωνσταντίνος του ΔιονυσίουΑ36532
8.ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ Γεράσιμος - Κων/νος του ΓεωργίουΠ47406
9.ΣΛΑΒΙΚ Κάρολος του ΓιανΠ48116


4. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ « ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ [Π.Ε.Μ.Κ]» 

α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΑΛΑΜΑΝΟΣ Κωνσταντίνος του ΑνδρέαΜ52048
2.ΑΡΜΕΝΗΣ Γεώργιος του ΚωνσταντίνουΠ28773
3.ΒΕΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Νικόλαος του ΧρήστουΠ73087
4.ΒΟΝΤΕΤΣΙΑΝΟΣ Ιωάννης του ΔημητρίουΠ56595
5.ΒΟΥΡΒΑΧΗ Ιωσηφίνα-Ισμήνη του ΔημητρίουΑΤΜ30444
6.ΒΡΑΔΗΣ Θεόδωρος του ΙωάννηΠ63939
7.ΓΙΑΛΟΨΟΣ Ιωάννης του ΝικολάουΑΤΜ33252
8.ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ Σπυρίδων του ΙωάννηΠ79406
9.ΖΟΛΩΤΑ Αγαθή του ΔημητρίουΑ51728
10.ΚΑΛΛΟΥΣ Κάρμενος του ΙωάννηΗ39017
11.ΚΑΣΙΜΗΣ Σπυρίδων του ΘωμάΠ90818
12.ΚΕΦΑΛΛΩΝΙΤΗΣ Χρήστος του ΝικολάουΠ44987
13.ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ Σπύρος του ΘεοφίλουΠ62413
14.ΚΟΤΣΙΜΠΟΥ Σοφία του ΕυαγγέλουΑΤΜ59063
15.ΚΟΥΡΤΕΛΕΣΗ Αρετή του ΜιχαήλΑ36699
16.ΜΕΡΙΑΝΟΣ Δημήτριος του ΑλεξάνδρουΜ44231
17.ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ Ιωάννης του ΚωνσταντίνουΠ67821
18.ΜΠΑΛΑΤΣΙΝΟΣ Αλκίνοος του ΓερασίμουΠ55760
19.ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ Σπυρίδων του ΚωνσταντίνουΜ30691
20.ΠΑΓΙΑΤΑΚΗΣ Σπυρίδων του ΓεωργίουΑΤΜ33733
21.ΠΑΝΔΗΣ Μιχαήλ του ΘεοδώρουΑ35108
22.ΠΑΠΑΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος του ΟδυσσέαΠ58290
23.ΣΚΟΥΡΤΗΣ Κωνσταντίνος του ΓεωργίουΑΤΜ και Π22256
24.ΣΠΙΓΓΟΣ Νικόλαος του ΓεωργίουΑΤΜ26082
25.ΤΡΙΑΝΤΟΣ Νικόλαος του ΣπυρίδωνοςΗ62692
α/αΟνοματεπώνυμοΕιδικότηταΑ.Μ. ΤΕΕ
1.ΑΓΑΘΟΣ Λεωνίδας του Κων/νουΑ.Μ.43237
2.ΓΑΤΣΟΥΛΗ Όλγα-Μαρία του ΣπυρίδωνοςΠ.Μ.28236
3.ΚΟΥΡΣΑΡΗ Αγγελική του ΠαύλουΑ.Μ.104993
4.ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ Παύλος του ΓεωργίουΗ.Μ.23500
5.ΚΟΥΦΟΓΕΩΡΓΟΥ - ΚΟΣΚΙΝΑ Δήμητρα του ΠαύλουΠ.Μ.39954
6.ΠΑΠΠΑΣ Αριστείδης του ΗλίαΠ.Μ.27979
7.ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ Γεράσιμος- Κωνσταντίνος του ΓεωργίουΠ.Μ.47406
8.ΣΛΑΒΙΚ Καρέλ του ΓιάνΠ.Μ.48116
Βρείτε μας στο Facebook
Ακολουθήστε μας στο twitter
Λάβετε ειδοποιήσεις RSS